Přátelský zápas

Proboštov, 11.6.2013 18:00

HSÚ Future Teplice

1 : 4

Také druhé měření sil nováčků příštího ročníku Teplické hokejbalové ligy vyznělo lépe pro Wizards Krupka. Kouzelníci vyhráli 4:1, neproměnili ale celou řadu šancí, což je jedno z negativ úterního duelu.

Krupští hráli bez několika zkušených hráčů, kteří mají problémy se zraněními, zlomenými holemi, nebo s přítelkyněmi v porodnicích. Naopak dali šanci nováčkům. Future také představili řadu nových tváří.

Začátek souboje byl ve znamení chyb a nepřesností ze strany Wizardů. Zmatky v obraně rezultovaly v úvodní gól zápasu. Po Adámkově příhře překonal Bílka přesnou střelou Lukáš Kačina. Kouzelníci postupem času přeci jen našli svou kouzelnou hůlku, výsledkem byla jasná převaha a několik velmi dobrých šancí. Ještě do přestávky srovnal Mareš a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1.

V prostřední třetině se už naplno projevila zkušenost hráčů Wizards. Hlavně první lajna „Taušovců“ měla stálou převahu. Po hříchu se ale Krupka radovala pouze dvakrát, nejprve jí dostal do vedení Záhorčák, poté se po skvělém, i když trošku náhodném pasu Hlocha prosadil z úniku Stanislav Tauš. Future se ke slovu dostali až v závěru periody, Bílka ale překonat nedokázali, jednou brankáři Kouzelníků pomohla i tyčka.

Ráz třetí třetině určil rychlý gól Marka Tauše, díky kterému se Krupka dostala už do tříbrankového náskoku. Future byli neškodní a žádnou vážnou příležitost si vypracovat nedokázali. Wizards naopak spálili celou řadu pěkných příležitostí.

V sobotu zajíždí Krupka k přátelskému střetnutí do Chomutova, kde se střetne s družstvem Wolves.

Wizards Teplice – Future Teplice 4:1 (1:1, 2:0, 1:0).
Branky a nahrávky: 12:05 Mareš, 17:39 Záhorčák (Tyl), 24:43 Tauš S. (Hloch, Bílý), 30:14 Tauš M. (Tauš S.) - 2:03 Kačina (Adámek). Rozhodčí: Honauer V.
Vyloučení: 25:22 Tauš M. (sekání), 38:43 Vašák (podražení) - 2:29 Kodýtek (napadení).
Střely: 19:19 (6:6 11:6 2:7).
Diváci: 20.
Wizards Krupka: Bílek F. (94,7 %) - Suška M. (0+0), Hloch M. (0+1), Vašák R. (0+0), Windi P. (0+0), Bílý D. (0+1), Tauš M. (1+0), Tauš S. (1+1), Mareš T. (1+0), Tyl J. (0+1), Krejčí M. (0+0), Záhorčák J. (1+0), Dlouhý J. (0+0), Hradecký P. (0+0), Kačina M. (0+0),
Future Teplice: Matas F. (86,7 %), Plešinger M. (50 %) - Filipi T. (0+0), Kodýtek T. (0+0), Krejčík V. (0+0), Novák M. (0+0), Hassmann M. (0+0), Slába M. (0+0), Kačina L. (1+0), Vácha I. (0+0), Kopřiva D. (0+0), Adámek D. (0+1), Pospíchal M. (0+0), Slába J. (0+0), Mergl P. (0+0), Slába P. (0+0).