Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
Wizards Krupka

V kole plném překvapení zaváhali i Kouzelníci

18. kolo okresní hokejbalové ligy nabídlo plno překvapení. Proboštov padl s Žízní, Lions s ASH a Krupka získala s posledními Future pouze bod.

Po bezbrankové první třetině, ve které Krupští málo stříleli, přišla ve druhé části hry 17. minuta a s ní dvě branky v síti brankáře Future Ondřeje Choutky. Nejprve ho v čase 16.45 prostřelil Kroupa, hned za 7 vteřin po vhazování nepokryl Choutka míček a nejlepší střelec Wizards Kroupa ho podruhé poslal do jeho síťe. Pak ale přišla 18. minuta a snížení Milana Sláby. Future posadila do sedla dvojnásobná přesilovka, na trestné lavici seděli Kroupa s Barvou mladším. Co se při ní přihodilo? Novák z dálky nachytal Bílka a za necelou půlminutu se trefil i David Mergl, rázem byl tedy stav z pohledu Krupky krajně nepříznivý 2:3!

Snaha domácích o vyrovnání vycházela dlouho vniveč, až pět minut před koncem plácl do louže a do míčku Adámek a bylo srovnáno. S blížícím se koncem zápasu přicházely velké šance na strhnutí vedení. Například Kalvas nepřekonal Choutku ve stoprocení ložence, gólman Future vychytal i další krupské střelce.

V nájezdech nejprve pokořil Bílka David Mergl. Kroupovi pokus o "Hertla" nevyšel, na druhé straně byl úspěšný Přemysl Mergl. Když pak Schuster zpackal "Forsberga", mohli se z prémiového bodu radovat hráči Future.

Wizards Krupka - Future Teplice 3:4 SN (0:0, 2:3, 1:0).
Branky a nahrávky:
16.35 Kroupa (Adámek, Windisch), 16.42 Kroupa (Adámek), 39.28 Adámek (Kroupa) - 17.59 M. Slába, 22.31 Novák (P. Slába), 22.58 D. Mergl (Šefl), rozhodující nájezd D. Mergl.
Rozhodčí: Belšan, Pivko.
Vyloučení: 4:3.
Využití: 0:2.
Střely na branku: 29:21.
Diváci: 15.
Wizards: Bílek - R. Andres st., V. Barva st., Windisch - Kalvas, Kroupa, V. Barva ml., Adámek, L. Kačina.
Future: Choutka - P. Mergl, D. Mergl, J. Slába, Šefl, Wachtel, P. Slába, Novák, M. Slába, Med.

Galerie k aktualitě

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

22.04.2020 Jiří Zahorčák (34)
06.05.2020 Václav Barva starší (47)
06.05.2020 Josef Barva (47)