Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
Wizards Krupka

Proti Kings s Ungrem v brance!

Dlouhé týdny chyběl Krupce Jiří Unger, útočník či bek. V utkání 21. kol proti Kings se na hřišti v Proboštově objevil v brance! Krupka nakonec prohrála 2:3 na nájezdy, za ztrátu bodů je ale Unger nejméně vinný.

Při chřipce jedničky Františka Bílka se Unger musel mezi tři tyče postavit, v práci totiž byla i dvojka Marek Roháček. Jiří nezklamal, v nájezdech ale zázraky nesvedl.

Wizards dvakrát dotahovali, vyrovnávající trefu dali dvě minuty před koncem. Vstřelil ji, jak už je v posledních týdnech tradicí, David Kroupa.

V ofenzivě žutočerní předvedli "velké kulové", hlavně přesilovky pět na tři byly zoufalé. Co je jim naplat platonická převaha, když dát gól je mnohdy nadlidským posláním. Pouhé dvě vstřelné branky jsou chabou vizitkou týmu, který se chce bít o medaile.

Tradiční selhání přišlo při nájezdech. Kdy naposledy dali Kouzelníci v této dovednosti branku?

V příštím kole hrají Wizards doma proti Žízni. Zápas se bude hrát v neděli 13. března od 9 hodin, půjde v něm o třetí příčku.

Galerie k aktualitě

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

22.04.2020 Jiří Zahorčák (34)
06.05.2020 Václav Barva starší (47)
06.05.2020 Josef Barva (47)