Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
Wizards Krupka
wizards.sklub.cz

Wizards Cup vyhrálo Dubí B, domácí Krupka třetí

Wizards Cup vyhrálo Dubí B, domácí Krupka třetí

Krupka - V Krupce se potřetí konal hokejbalový turnaj Wizards Cup. První ročník vyhrál Sanka Team, druhý Kladno. Tentokrát bylo nejlepší dubské béčko, které poskládal Martin Rus. Vyhrálo všechny zápasy, pouze s druhým Šanovem 1 uspělo až v nájezdech.

Právě zápas Šanov 1 - Dubí B odstartoval celodenní turnaj. Díky Bímovi Šanov 1 vedl, poté ale dokázal soupeř vyrovnat a v nájezdech rozhodnout. V dalších duelech už Dubští nezaváhali, dokonce ani jednou neinkasovali! Zaslouženě tak získali největší trofej pro vítěze. Na posledním místě byl Chlumec a jeho přátelé, nic si ale z posledního flíčku nedělal. "My si přišli hlavně zahrát a pobavit se," uvedl do mikrofonu sympatický brankář Marek "Runi" Roháček.

Vítaným zpestřením turnaje byl start Kateřiny Hrkalové v dresu kladenského Popi týmu. Nejenže předvedla slušný výkon, ale podařilo se jí i vstřelit gól! Překonala šanovského Michala Růžičku, který se s autorkou branky po skončení turnaje na památku vyfotil.

A ještě jednou kladenská diva. Hrkalová totiž byla terčem faulu krupského Pavla Windische, za který putoval na trestnou lavici. "Někdo mě zezadu strčil, spadl jsem na ní. Nebyl to faul," omlouval se populární Windi, který "fauloval" před zraky své přítelkyně.

A do třetice Hrkalová, hrdinka dalšího příběhu: po ukončení turnaje totiž nasedla do auta a s klíčem od kabiny odjela směrem k šedé ocelářské metropoli za paní Poldi! Klíč už je díky České poště na cestě zpět do Krupky, děkujeme!

Utkání se hrála na 1x15 minut stopovaného času.

Nejlepším brankářem turnaje se stal Pavel Hurych (Dubí B), nejlepším obráncem Radek Andres starší (Krupka), nejlepším útočníkem Petr "Bimbo" Novák (Louny). Nejproduktivnější byl David Bím (Šanov 1), jeho oddílový kolega David Mergl se stal nejlepším střelcem.

Výsledky Wizards:

Krupka – Chlumec 3:1. Branky a nahrávky: Tancoš (L. Kačina, Andres st.), L. Kačina, Barva st. (Adámek) - Zástava. Rozhodčí: Brda. Wizards: Bílek - Andres st., Windisch, Andres ml. - Kácha, Tancoš, Adámek, Kroupa, Barva st.
Krupka byla lepší, soupeř neměl šanci. Jeho branka byla více méně dílem chybující obrany, na brankáře Bílka totiž vystřelil za celý zápas všehovšudy pětkrát.

Krupka – Louny 2:1 SN. Branky a nahrávky: Tancoš (Kroupa, Kácha), rozhodující nájezd Tancoš - Vitoušek. Rozhodčí: Brda. Wizards: Chabr - Andres st., Windisch, Andres ml. - Kácha, Tancoš, Adámek, Kroupa, Barva st.
Také v tomto utkání byla převaha spíše na straně Krupky. Ta však nedala z šancí góly, Louny se díky vyrovnávající trefě chytly a dokonce mohly vítězství strhnout na svou stranu.

Krupka – Dubí B 0:3. Branky: V. Linhart 2, Siedtmann. Rozhodčí: Honauer. Wizards: Chabr  -  Andres st., Windisch, Andres ml. - Kácha, Tancoš, Adámek, Kroupa, Barva st.
Gólman Dubí si do branky mohl vzít opalovací krém, šance totiž mělo hlavně Dubí. Jeho výhra je naprosto zasloužená.

Popi tým Kladno – Krupka 1:2. Branky a nahrávky: Humhal - Adámek (Kroupa, Kácha), Barva st. (Kácha, Andres st.). Rozhodčí: Honauer. Wizards: Bílek - Andres st., Windisch, Andres ml. - Kácha, Tancoš, Adámek, Kroupa, Barva st.
Nervózní zápas ovládla Krupka, která si nešťastně inkasovanou brankou utkání zkomplikovala. Hned poté ale srovnal Adámek a vítězný gól dal veterán Barva. Nechybělo mnoho a střetnutí skončilo bitkou.

Šanov 1 – Krupka 2:0. Branky: Schuster, Bím. Rozhodčí: Honauer. Wizards: Chabr -  Andres st., Windisch, Barva st. - Kácha, Tancoš, Adámek, Kroupa.
V případě výhry mohla být Krupka dokonce druhá, před brankáře Růžičku se ale často nedostávala. Na druhou stranu je nutné uvést, že pozorně bránila a dlouho se jí dařilo držet hráče Šanova 1 na uzdě. Až parádní gól Schustera z dálky odpor Wizards zlomil.

Další výsledky:

Dubí B – Šanov 1 2:1 SN, Louny – Popi tým Kladno 0:1, Chlumec – Šanov 1 1:5, Dubí B – Popi tým Kladno 2:0, Popi tým Kladno – Šanov 1 1:4, Chlumec – Louny 1:2,  Šanov 1 – Louny 2:1,  Dubí B – Chlumec 3:0, Louny – Dubí B 0:2, Chlumec – Popi tým Kladno 1:2.

Tabulka:

1.  Dubí B                           5 4 0 1 0   12:1     14
2.  Šanov 1                         5 4 1 0 0   14:5     13
3.  Krupka                           5 2 0 1 2     7:8       8
4.  Popi tým Kladno            5 2 0 0 3     5:9       6
5.  Louny                             5 1 1 0 3     4:8       4
6.  Chlumec                         5 0 0 0 5   4:15       0

V prvním sloupci je počet zápasů, ve druhém počet výher, ve třetím počet remíz, ve čtvrtém počet výher na nájezdy, v pátém počet proher.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

22.04.2020 Jiří Zahorčák (34)
06.05.2020 Václav Barva starší (47)
06.05.2020 Josef Barva (47)
09.05.2020 Radek Andres starší (50)
19.05.2020 Petr Brabec (32)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 23365
Posledních 30 dnů: 14 | Posledních 7 dnů: 3 | Poslední den: 0

© 2020 Wizards Krupka | Všechna práva vyhrazena | fandabilek@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne