Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
Wizards Krupka
wizards.sklub.cz

O klubuKlub Wizards Krupka byl založen v roce 1993. Po několika letech v Teplické hokejbalové lize jeho činnost ustala. Největším úspěchem bylo čtvrté místo ze sezony 1995/1996.

V předjaří 2013 Kouzelníky opět vzkřísili původní zakladatelé František Bílek a David Kalvas, ke kterým se přidal Roman Nešetřil. Není bez zajímavosti, že všichni tři jsou novináři. Z původních hráčů se ještě přidal Miroslav Pelc, jenž mezitím prošel celou řadu klubů.

Wizardi od března začali trénovat, v květnu odehráli první přátelský zápas s mužstvem Future Teplice, který vyhráli 3:1. Během léta pak sehráli celou řadu zápasů, absolvovali i tři přípravné turnaje.Od sezony 2013/2014 Krupka opět startuje v Teplické hokejbalové lize.

Sezona 2013/2014

První sezona byla pro Kouzelníky kouzelná hlavně na jejím konci. Na začátku se žlutočerní potýkali s celou řadou problémů, hlavní problém se ale jmenoval nezkušenost. Krupští prohrávali jeden zápas za druhým, často pouze o branku. Mnohé porážky byly zbytečné. První výhru zaknihovali až v 8. kole, kdy porazili Proboštov 3:0. Poté opět přišly porážky. Finiš základní části měli Čarodějové výborný a nechybělo moc, aby  se odpoutali od posledního místa. V předkole play off Krupka vyřadila Lions Teplice, rozhodující trefu vstřelil v prodloužení Jiří Unger. Ve čtvrtfinále byl nad síly nováčka vítěz základní části SK Dubí. Kouzelníci ale legendární mužstvo značně potrápili, ve druhém utkání série s ním dokonce prohráli až v prodloužení. V konečném pořadí skončili Wizards osmí, za sebou nechali Lions Teplice a ASH Řetenice.Sezona 2014/2015

Krupští na začátku sezony hrají zápasy jako jediní v lize. Od nové sezony totiž mají své domácí hřiště v Krupce, zatímco ostatní mužstva působí v Proboštově, kde se dlouhou dobu opravují mantinely. Díky tomu se Krupka dostane na první místo, na kterém vydrží ještě pár kol poté, co se celá soutěž rozběhne. V základní části Kouzelníci dokáží porážet papírově slabší mužstva, díky čemuž se v suchém triku probojují do play off. Šesté místo přihrává ve čtvrtfinále do cesty obávaný Proboštov, který e však žlutočerným daří vyřadit 3:2 na zápasy! V semifinále je nad síly Krupky později mistrovské Dubí. I tak ale Kouzelníci dokáží favorita potrápit a sehrát s ním vyrovnané duely. Utkání o 3. místo Wizards nešťastně prohrávají 2:4, když ještě pár minut před koncem 3:2 vedou. Konečné 4. místo je bráno s rozpaky, tým měl na bronz.

Klubovými barvami Kouzelníků jsou žlutá, černá a bílá.
Domácí stadion mají Wizardi v Krupce.
Pokřik: Raz, dva, tři - Wizards! (někdo řve "lízat")
Kontakt: František Bílek - telefon: 724 482 863, mail: fandabilek (zavináč) seznam.cz


 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

22.04.2020 Jiří Zahorčák (34)
06.05.2020 Václav Barva starší (47)
06.05.2020 Josef Barva (47)
09.05.2020 Radek Andres starší (50)
19.05.2020 Petr Brabec (32)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 23365
Posledních 30 dnů: 14 | Posledních 7 dnů: 3 | Poslední den: 0

© 2020 Wizards Krupka | Všechna práva vyhrazena | fandabilek@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne