Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
wizards.sklub.cz

Z historie vzájemnch duelů Wizards vs. Wolves

Krupka nebude v neděli hrát s Wolves Chomutov poprvé. Historie vzájemných zápasů čítá již čtyři střetnutí. Vzájemná bilance hovoří ve prospěch Kouzelníků - dvakrát vyhráli, dvakrát skončil zápas remízou, skóre zní 9:6 v jejich prospěch.

Není bez zajímavosti, že ani jeden z krupských hráčů nedal více než jeden gól. Ve statistikách dokonce nenajdeme nikoho, kdo by měl více než jeden kanadský bod!

Ve většině duelů se Krupka s Chomutovem trápila, nadšeně bojující soupeř vždy podal nadstandarní výkon. K vidění byly góly z velké dálky, pohledné kombinace a i jedna nefalšovaná bitka.

1. zápas: Wolves Chomutov - Wizards Krupka 1:1 (1:1). Branka a nahrávky Wizardů: Krejčí (Tyl, Kalvas). Wizards: Bílek (1 obdržený gól) - Windisch, Bechyně, Schuster, Prokš, Rebitzer, Vašák, Suška - Tyl, Kalvas, Krejčí, Sláma, Dlouhý, Jarosil, Zahorčák, Hradecký, M. Kačina. Hráno 20. 7. 2013 v Chomutově v rámci Amatérského hokejbalového turnaje na 2 x 10 minut hrubého času.

Zajímavost: K postupu potřebovala Krupka porazit domácí pořádající celek. Ten šel ale z ojedinělé akce do vedení. Wizardi si vytvořili velký tlak a zaslouženě vyrovnali. Dokonce dali Zahorčákem gól, který by znamenal kýžený postup. Rozhodčí ho ale sporně pro posunutou branku neuznali.

2. zápas: Wolves Chomutov - Wizards Krupka 1:3 (0:3). Branky Wizardů: Dlouhý (Schuster), Hradecký, Jarosil (Bechyně). Wizards: Bílek (1 obdržený gól) - Windisch, Bechyně, Schuster, Prokš, Rebitzer, Vašák, Suška - Tyl, Kalvas, Krejčí, Sláma, Dlouhý, Jarosil, Zahorčák, Hradecký, M. Kačina. Hráno 20. 7. 2013 v Chomutově v rámci Amatérského hokejbalového turnaje na 2 x 10 minut hrubého času.

Zajímavost: Utkání o 3. místo bylo jasnou záležitostí Krupky. Už o půli vedla 3:0. Přestože na turnaji prohrála jen jednou, skončila až třetí. Schuster byl vyhlášen nejlepším bekem turnaje.

3. zápas: Wizards Krupka - Wolves Chomutov 3:2 SN (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0). Branky a nahrávky: 22:59 V. Barva ml. (Andres), 40:53 Kroupa (Pelc), rozhodující nájezde Kroupa - 28:11 Volhejn (Palkoska), 33:53 Palkoska (Kareš, Kuna). Rozhodčí: Lukáš Kačina. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. Střely na branku: 35:24 (14:4, 10:6, 9:10, 2:4). Diváci: 20. Wizards: Bílek (23. Chabr - na nájezdy Bílek) -  Andres, M. Kačina, Pelc, Windisch, Rebitzer, Hloch -  Urbanec, Zahorčák,Tyl - V. Barva ml., V. Barva st., Dlouhý -  Kroupa, Jarosil, Brabec. Wolves: Krejčí - Balog, Kareš, Felgenhauer, Nachtmann - Volhejn, Palkoska, Wohlrab, Kuna, Kolář, Petržílka, Holl O., Holl M., Gut. Hráno 15. června 2014 v Krupce.

Zajímavost: Chomutov vyrovnal na 1:1 střelou z velké dálky, brankář Krupky Chabr se musel červenat.

4. zápas: Wizards Krupka - Wolves Chomutov 2:2 (0:2). Branky a nahrávky: 11.10 Bílý, 12.27 Fiala (Unger)  - 7.46 Opelt (Volhejn, Petržílka)  7.59 Wolhrab (Volhejn). Rozhodčí: L. Kačina. Wizards: Bílek -  Bílý, Unger, M. Kačina, Windisch - Fiala, Tyl, V. Barva ml., - Adámek, Dlouhý, Suška. Hráno 19. července 2014 na 2x8 minut v rámci 1. ročníku Wizards Cupu.

Zajímavost: V závěru prvního poločasu Krupka dvakrát inkasovala. Chomutovští přijeli na turnaj oslabení, domácí nakonec mohli být rádi alespoň za bod, na konci totiž mohli sami inkasovat a prohrát.