Představení Kouzelníků aneb kdo je kdo

Pro diváky, kteří se chystají navštívit nedělní charitativní hokejbalový zápas Wizards Krupka - Wolves Chomutov, prozradíme sestavu žlutočerných včetně čísel, se kterýmu budou Kouzelníci hrát. Nezapomněli jsme ani na stručnou charakteristiku.

Brankáři:

7 František Bílek
O hráči: Organizátor celé charitativní akce pro malého Matyáše, zakladatel klubu, předseda. K hokejbalu se vrátil po dvaceti letech po úspěšné transplantaci srdce. Čas od času si neodpustí hloupý gól, umí ale svůj tým i podržet.

1 Marek Roháček
O hráči: kmenový hráč Warriors Chlumec vždy v případě nutnosti zaskočí. V minulé sezoně se do brankoviště dostal pouze dvakrát. V neděli si možná zahraje i v poli.

Obránci:
33 Radek Andres starší
O hráči: V minulé sezoně druhý nejlepší střelec i druhý nejproduktivnější hráč kanadského bodování (20+19). Střídá pozici obránce s partem útočníka. Klidná síla, která umí rány rozdávat i přijímat. Pracuje mimo jiné s nemovitostmi.

8 Aleš Třešňák (kapitán)
O hráči: Celou předchozí sezonu trénoval, v závěru ročníku dostal šanci okusit mistrovské duely. Pro speciální duel při absenci Radka Andrese mladšího bude mít tu čest obléknout dres s céčkem na hrudi. Jeho prací je tahat kaštany z ohně za lidi, kteří se dostanou do osobního bankrotu.

23 Miroslav Kačina
O hráči: Pouze dvě utkání si na své konto připsal mladý obránce v minulé sezoně. Nyní bude mít šanci zabojovat o místo, musí ale zlepšit docházku a více se snažit. Aktuálně se svou dlouholetou přítelkyní zařizuje hnízdečko lásky. Zbyde mu čas na hokejbal?

69 Martin Pešout
O hráči: Do týmu přišel až v tomto roce. Poměrně často hrál, často byl ale na trestné lavici. Zatím tichý, skromný. Martin je synem slavného novináře Josefa Pešouta. Zdá se, že jde v jeho stopách.

88 Jakub Kácha
O hráči: Nováček v mužstvu, zatím trénuje, o jeho případné registraci pro mistrovské duely se teprve rozhodne. Hráje zároveň i florbal, ve kterém se mu daří. V neděli bude hrát za Krupku vůbec poprvé.

4 Pavel Windisch
O hráči: Jeden z nejlepších obránců Kouzelníků. Je rychlejší než vítr, navíc má skvělé charakterové vlastnosti, například je velmi pozitivní. Miluje zimu, sníh.

Útočníci:

78 David Kalvas
O hráči: Po bídné první sezoně se dostal díky výborné individuální přípravě v té minulé do skvělé formy (26+15). V play off mu došel dech, možná proto, že se mu přestalo přezdívat "Lafata". Jeden ze tří sportovních novinářů v týmu.

83 David Bím
O hráči: Za Wizards hrál v jejich premiérové sezoně. Předchozí ročník strávil v dresech Ronda Teplice a extraligové Elby DDM Ústí. Když mohl, chodil s Kouzelníky trénovat. Nedělní zápas proto pro něho bude odměnou za odvedené služby.

69 Jiří Unger
O hráči: Jeden z nejproduktivnějších hráčů Krupky. Na hřišti působí nenápadným dojmem, umí ale rozhodovat zápasy. Je nesobecký, má dobrou střelu. Povoláním je mašinfíra.

73 Václav Barva
O hráči: Krupský veterán se ani v minulé sezoně na hřišti nezratil. Poctivec s dobrým, sešívaným srdcem, k nerozeznání podobný od svého dvojčete.

24 Josef Barva
O hráči: Minulou sezonu vynechal, otrávily ho poměry okresní soutěže, měl rovněž hodně práce, jezdil kamiónem. Pro jeden zápas se ale vrací na hřiště rozdávat radost.

82 Jan Dlouhý
O hráči: Častý terč vtípků se v minulé sezoně vypracoval v hráče pro základní sestavu. Zlepšil se v soubojích jeden na jednoho i ve střelbě, sezonu končil s bilancí 5+9. Střídá práce jako ponožky, podobně nakládá i s helmama a rukavicema.

9 Marek Hloch
O hráči: Oblíbený "Méďa" už druhou část první sezony odehrál v dresu Proboštova. Tam strávil i předchozí sezonu, přesto na jeden duel opět oblékne k radosti spoluhráčů žlutočerný dres. Ač obránce, rád hraje v útoku - v neděli mu bude umožněno pokusit se dát gól.

99 Patrik Brenner
O hráči: V minulém ročníku pomáhal Future Teplice, s nimiž se ale rozešel ve zlém. O jeho budoucnosti ve Wizards se teprve rozhodne, v neděli dostane první šanci v dresu Krupky.

10 Dan Adámek
O hráči: Benjamínek týmu se zkušenostmi z Future i Proboštova. Hraje hokej, v nové sezoně by měl hájit barvy HC Děčín. Potřebuje zlepšit taktické myšlení a také přístup k zápasům. Má solidní předpoklady vyrůst v kvalitního hráče.

21.05.2024 Miroslav Pelc (48)
09.07.2024 Lukáš Kačina (31)
11.07.2024 Marek Roháček (32)

Posledních 30 dnů: 16 | Posledních 7 dnů: 7 | Poslední den: 1