Představení Wolves Chomutov

22 zápasů, 22 porážek, skóre 33:211 - to je bilance nedělního soupeře Krupky v Krajské hokejbalové lize - Čechy sever za minulý ročník. Hráči Wolves Chomutov prožili opravdu velmi nepovedenou nováčkovskou sezonu, přesto touha konečně uspět z nich dělá i pro neděli nevyzpytatelnéhou soupeře.

Ondřej Holl, jeden ze zakladatelů Wolves, jenž sám také za Vlky hraje, hokejbalovým fanouškům vykreslil tři největší osobnosti týmu, které se v neděli na litvínovském zimním stadionu Krupce postaví.

Jiří Trnka – V předešlé sezoně získal s Dandy titul KHbL Sever. V té právě skončené patřil v základní části k oporám chomutovských Krokodýlů, kdy mu patřilo druhé místo v týmovém bodování. Celkem si v 16 zápasech připsal 16 přesných zásahů a dalších 13 přesných přihrávek. V play-off naskočil do jednoho duelu, ale i v něm si připsal 2 nahrávky. K Vlkům se připojil jako posila před novou sezónou.

Jan Volhejn – Jako malý začínal s hokejem v Chomutově, později se přesunul do již zaniklého klubu v Teplicích, kde v činnosti pokračoval. Po ukončení hokejové kariéry začal hrát hokejbal za Most. V loňském ročníku byl nejproduktivnější hráč Wolves a také dostal funkci kapitána. Jeho dědeček je bývalý chomutovský útočník Jiří Růžička. Nyní pracuje ve firmě svého otce, která se zajímá ozvučením apod. Nedávno zvučil např. jednu ze scén na zahájení Lázeňské sezóny v Teplicích.

Jakub Palkoska – V týmu Vlků působí už jako jeden z mála od samotnéo počátku a také po celou dobu vykonává funkci asistenta kapitána. Předtím, než přišel k zelenočerným, odehrál něco málo za Dandy. Jako jediný také v týmu fandí plzeňské Škodovce. V současné době patří k týmovým oporám a je dá se říci takovým hecířem střídačky a pokud může, jde po hlavě do čehokoliv. Za svou prací dojíždí až do Ústí nad Labem a určitě stojí za zmínku, že jeho kolega je krupský obránce Pelc, který však bude v neděli Wizards chybět.

21.05.2024 Miroslav Pelc (48)
09.07.2024 Lukáš Kačina (31)
11.07.2024 Marek Roháček (32)

Posledních 30 dnů: 16 | Posledních 7 dnů: 7 | Poslední den: 1