Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
wizards.sklub.cz

Krupka v tréninkovém tempu porazila 12:1 neregistrované mužstvo Fanclub Most

Krupka - Poslední tři týdny před vypuknutím nového ročníku Teplické hokejbalové ligy strávili Kouzelnící tréninky a také dvě přípravnými duely, z nichž ten jeden byl tréninkový. Na nájezdy v něm porazili Chlumec 3:2. V sobotu 12. září pak v Proboštově porazili 12:1 neregistrovaný tým Fanclub Most 12:1.

Mužstvo Fanclub Most odehrálo před dvěma týdny zápas s SK Dubí. Padlo 7:12 a chvíli poté přijalo nabídku Krupky na sehrání dalšího přípravného duelu. Do Proboštova, kde se zápas kvůli vytížení krupského hřiště hrál, přijeli v obměněné sestavě a pouze v šesti hráčích do pole, což se na kvalitě zápasu projevilo.

Už od začátku diktovali žlutočerní tempo hry a soupeře, který disponoval převážně dorostenci, přikovali před jeho klec. Největší kanonádru spustili Kouzelníci v prostřední třetině, kdy skórovali sedmkrát. V poslední části hry se už přizpůsobili soupeři, zbytečně kombinovali a skóre navýšili už jen dvěma přesnými zásahy. Most se v poslední minutě dočkal čestné branky.

Wizards zahájí nový ročník v neděli 20. září v Proboštově, kde se střetne s mistrovským Dubím.

Wizards Krupka - Fanclub Most 12:1 (3:0, 7:0, 2:1). Branky a nahrávky: Adámek (Jarosil), Tancoš (Unger), Unger (Tancoš, Kalvas), Kalvas (Kačina, Adámek), Kačina (Kalvas), Tancoš (Unger, Windisch), Adámek (Kačina, Tancoš), Unger (Andres), Adámek, Kačina (Adámek, Tancoš), Tancoš (Unger, Kačina), Windisch (Kačina).
Krupka: Bílek - Andres st., Windisch, Jarosil - Adámek, Kalvas, Jarosil, L. Kačina, Tancoš.
Hráno 12. září 2015 v Proboštově na 3x20 minut hrubého času.