Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
wizards.sklub.cz

Dubí nemělo s kým dohrát, Krupka vítězí kontumačně 5:0!

Utkání úvodního kola nového ročníku Teplické hokejbalové ligy mezi mistrovským Dubím a Krupkou se nedohrálo. Pět minut před koncem totiž Dubští nedisponovali dostatečným počtem hráčů, se kterým by souboj mohli dohrát. Krupka, přestože na hřišti prohrávala 1:3, si do tabulky připisuje tři body za kontumační výhru 5:0!

Dubí nastoupilo se šesti hráči do pole, hned v první třetině ale přišlo o Siedtmanna, který dostal trest do konce zápasu za vražení Václava Barvy staršího na hrazení. To už ale Dubí 1:0 vedlo, v 18 vteřině totiž Hruškovi nesedla střela z první, za Bílkova záda si ale míček cestu hlemýždím tempem přeci jen našel. Druhou branku dali domácí pár vteřin před koncem úvodní periody, od modré Bílka prostřelil Belovodjanin. Kouzelníci nehráli špatně, nešťastná branka za úvodu zápasu se ale na nich podepsala.

Postupem času byli žlutočerní lepší, Dubí se spoléhalo pouze na brejky. Krupce se podařilo Ungerem (Andres st.) snížit, záhy ale inkasovalo potřetí;  nešťastník Václav Barva starší za brankou míček nastřelil do Fialy, který stál u tyčky a rukou si chránil obličej. Bílek už nestačil reagovat a opět to bylo o dva góly. Podle pravidel ale tento gól uznán být neměl...

Ve třetí třetině pokračovala převaha Krupky. Dubí bylo často vylučováno, Wizards ale nedali ani ty nejvyloženější šance -Kalvas i Josef Barva neskórovali ani když byla branka soupeře téměř prázdná. Nutno dodat, že gólman Štefanský podal velmi kvalitní výkon. Pět minut před koncem přišla kritická situace - při další z přesilovek dal Kalvas gól, sudí ho ale neuznali pro Andresovo vražení do brankáře. Když od Skali poté schytal políček, nedal se a hrubost mu oplatil. Dubí tak přišlo o dalšího hráče a už nemělo s kým pokračovat ve hře v duchu pravidel.

Sestava Krupky: Bílek - Andres ml., Barva, Andres st. - Kalvas, Unger, L. Kačina, Kroupa, Josef Barva, Pešout. Rozhodčí: Havlas, J. Havel.