Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
wizards.sklub.cz

Krupka poprvé v sezoně padla. Na nájezdy s Žízní

Krupka - I po čtvrtém kole zůstávají krupští hokejbalisté na prvním místě. Doma sice prohráli po nájezdech 5:6 s trnovanskou Žízní, přesto se i nadále mohou vyhřívat na vedoucí pozici.

Žízeň Krupce nesedí, což se potvrdilo i v neděli. V úvodu utkání hosté dvakrát ujeli, podruhé už se Bláha nemýlil. Za Wizards srovnal Andres, další šance zůstaly nevyužity.

Zkraje druhé třetiny poslal žlutočerné do vedení Jan Dlouhý, pro něhož to byl poslední zápas před přestupem do Kings Teplice. Když pak zvýšil na rozdíl dvou branek Goltsch, zdálo se, že Krupka získá i tentokrát tři body. Ale omyl. Nejprve snížil Zavadil a poté v rozmezí necelé minuty Trnovany otočily skóre.

Krupce se výpadek málem vymstil. Naštěstí opět zapnula na vyšší obrátky a Kroupa s Dlouhým skóre dorovnali. I přes drtivý nápor v závěru Kouzelnící vítězný gól nedali, v nájezdech pak uspěl pouze Zavadil. Krupští Andres, Adámek, Kroupa i Dlouhý své nájezdy neproměnili.

V neděli 18. října hrají Wizards v Proboštově od 12 hodin právě s Proboštovem.

Wizards Krupka - Žízeň Trnovany 5:6 SN (1:1, 2:3, 2:1).
Branky a nahrávky:
8:12. Andres st. (Adámek), 16:38 Dlouhý (L. Kačina, Andres st.), 21:46 Goltsch (Kroupa), 34:30 Kroupa, 38:16 Dlouhý (Adámek, Windisch) - 04:22 EQ: Bláha (Zavadil), 24:21 Zavadil (Múčka), 27:07 Zavadil (Bláha, Mareš), 27:44 Král (Bláha), 34:05 Král (Zavadil, Pelikán), rozhodující nájezd Zavadil.
Rozhodčí: Belšan, Honauer.
Vyloučení: 2:0.