Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
wizards.sklub.cz

Krupka na lopatkách, zničil ji M. Diepold

Ne, tenhle zápas Krupce nevyšel. Ani o jednom hráči žlutočerných se nedá říct, že by měl v neděli proti Perle svůj den. Někteří jednotlivci doslova hořeli, výsledek 2:8 je tak reálnou vizitkou obrazu hry.

Perle se vydařila první třetina, kterou vyhrála po hrubých chybách jednotlivců z řad krupských hráčů 4:0. Nedařilo se například brankáři Bílkovi, který propustil za svá záda dalekonosný pokus M. Diepolda. Útočníka Perly zdobila velká produktivita, byl téměř u všeho.

Krupka se dostávala do šancí pouze výjimečně, až ve třetí třetině dokázala hrát se zkušeným celkem z Řetenic vyrovnanou partii. První branku Wizardů dal dorážkou do prázdné branky Unger, druhý přesný zásah má na svědomí pěkná kombinace, na jejímž konci stál Andres. V závěru ještě mohl přidat třetí branku Kalvas, Doleček ho ale skluzem zázračně vychytal.

V příštím kole čeká Krupku další řetenický tým - ASH. Podaří se Kouzelníkům po delší době vyčarovat tři body?

Wizards Krupka - Perla Řetenice 2:8 (0:4, 0:2, 2:2).