Zkušený soupeř trestal chyby: Krupka - Dubí 1:4

Krupka - Po dvou výhrách nad outsidery čekal Krupku v neděli ráno mistr z Dubí. Po prvním vzájemném duelu, který skončil kontumací ve prospěch žlutočerných z důvodu nedostatečného počtu hráčů mistra, hosté neponechali nic náhodě a do Krupky přivezli to nejlepší, co mají k dispozici. Vyplatilo se, domácí porazili 4:1, přestože se nedá říct, že by byli lepším celkem.

Wizards vedli hned po první střele na branku. Vyslal ji z pvní po Kačinově příhře Kalvas a Štefanský se stačil pouze ohlédnout. Po skvělém úvodu mohla jít Krupka dokonce do dvougólového vedení, Kalvas ani Vykouk štěstí neměli, Dubí zachánila branková konstrukce. Hosté se dočkali v 9. minutě vyrovnání. Roháčka, který dostal v brance žlutočerných v této sezoně poprvé příležitost, prostřelil Fiala.

Ve druhé části mělo navrch Dubí, Krupka postupem času ale vyrovnávala hru. Paradoxně v tu dobu, po Kalvasově ztrátě u mantinelu, se dostal ke střele Čáp. Měl dost času na zamíření a ke smůle Wizards mířil zatraceně přesně - 2:1 pro Dubí. Mistr se častěji tlačil před branku, své šance už nezužitkoval.

Hned na začátku třetí části hry zmrazil domácí Hruška, když nadvakrát překonal Roháčka. Stalo se tak po zaváhání domácích ve středním pásmu, útočník Dubí měl čas i na dorážku. Hostující tým poté zkušeně bránil a Krupka se do šancí dostávala obtížně. Přesto se čas od času nějaká urodila, avšak Kouzelníci si zapomněli kouzelné hůlky doma, spolehlivého Martina Štefanského nedokázali pokořit. Na druhé straně pečetil výhru Dubí Zdeněk Štefanský.

Krupka za předvedený výkon zaslouží pochvalu, ale do budoucna musí zpřesnit koncovku a vyvarovat se osudových chyb, které zkušený soupeř bystře trestá.

Wizards Krupka - SK Dubí 1:4 (1:1, 0:1, 0:2).
2:34 Kalvas (L. Kačina, Kroupa) - 8:42 Fiala (Čermák, Hruška), 24:58 Čáp (Rus), 30:47 Hruška (Z. Štefanský, Čermák), 43:11 Z. Štefanský (Skala).
Rozhodčí: Pivko, David.
Využití: 0:0
Střely na branku: 27:24 (8:6, 8:7, 11:11.
Diváci: 4.
Krupka: Roháček - Procházka, Barva st., Windisch, Schuster - Kroupa, Kalvas, Vykouk, Andres st., L. Kačina.
Dubí: M. Štefanský - Siedtmann, Belovodjanin, Linhart, Čermák, Rus, Skala, Fiala, Hruška, Coufal, Z. Štefanský, Čáp, Zikmund, Pokorný.

Posledních 30 dnů: 17 | Posledních 7 dnů: 5 | Poslední den: 0