Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
wizards.sklub.cz

Rozhodly tři inkasované góly v prostřední třetině

Dvě branky v rozmezí dvou minut a laciný gól, který přišel pět minut poté. Tyto okamžiky rozhodly o porážce Krupky v 11. kole THL. Ale nejen ony. Wizards hráli proti Lions v součtu téměř celou třetinu přesilovku, ale dokázali z ní dát pouze jeden gól. I proto s Lions prohráli 2:3.

První třetina se nesla v duchu jasné převahy žlutočerných. Brankáře Pagunadise ale nepřekonali, dokonce si ani nevytvářeli tutové šance. Nutno poznamenat, že se všemi příležitostmi si Pagunadis poradil na jedničku.

Ve druhé třetině Krupku domácí zatlačili. Pod tlakem Kouzelníci kupili chyby. Nejprve nechali dobrý střelecký prostor Němečkovi, který měl dokonce čas zamířit. Za necelé dvě minuty prostřelil Bílka pohotovou ranou mezi nohy Anft. Brankář Krupky si vybral slabší chvilku při Němečkově pokusu z úhlu, který navíc hráč Lions vyslal bekhendem. Ani za stavu 0:3 ale Krupští nesložili zbraně. Kroupův přesilovkový gól jim vlil novou krev do žil.

V poslední části hry měli opět značnou převahu. Vytěžili z ní ale pouze několik přesilovek a jednu branku, kterou vstřelil Trnka dokonale provedeným trestným střílením. K vyrovnání nepomohla ani minutu trvající power play.

Předposlední duel tohoto roku odehraje Krupka v neděli od 9 hodin doma proti Kings.

Lions Teplice - Wizards Krupka 3:2 (0:0, 3:1, 0:1).