Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
wizards.sklub.cz

Zasloužené vítězství nad Kings

Ve 12. kole okresní hokejbalové ligy už potřebovali krupští Kouzelníci po dvou kolech konečně vyhrát, aby zastavili pád tabulkou. Povedlo se, Kings žlutočerní porazili zaslouženě 5:1.

Proti oblíbenému soupeři, za který nastoupili i dva bývalí hráči (Dlouhý, Barva mladší), Krupka nezačala dobře. Vinou série vyloučení se nemohla dostat do tempa. I proto skončila první třetina bezbrankovou remízou.

Vlažnější první část si Wizards vynahradili ve druhé třetině. Jako první se ale trefili z náhodného brejku hosté - Loužil využil propadnutí míčku a tváří v tvář Bílkovi nezaváhal. O chvíli později ale Kouzelníci během půlminuty skóre otočili: nejprve překonal Doulíka Kroupa, poté za záda brankáře Kings vrátil ze vzduchu míček Schuster. Když pak nejproduktivnější hráč Wizards Radek Andres starší zvýšil na 3:1, bylo na střídačce domácího celku veselo. Tou dobou už byla Krupka na hřišti jednoznačným pánem, její soupeř se dostával k zakončení jen sporadicky.

Kouzelníci v poslední patnáctiminutovce bezpečně kontrolovali zápas, navíc se jim povedlo přidat i další dvě branky. Po krásné kombinaci s Kalvasem zvyšoval na rozdíl tří gólů Schuster, skóre pak uzavřel nekompromisní střelou Kroupa.

V posledním utkání roku 2015 se Krupka v neděli 13. prosince utká v Proboštově s trnovanskou Žízní. Bude pro ni třináctka šťastná?

Wizards Krupka - Kings Teplice 5:1 (0:0, 3:1, 2:0).