Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
wizards.sklub.cz

Na konec roku blamáž

V posledním utkání roku 2015 se mohli krupští Kouzelníci v případě výhry nad Žízní vyšvihnout na třetím místo. Nestalo se tak, od Trnovan schytali debakl 2:9 a přezimují až pátí.

Zápas při tom začali Kouzelníci velmi dobře: hned z první střely propálil Kašpara Andres. Havlas pak střelou do vinglu vyrovnal a Jáně skóre otočil lehkou střelou, kterou Bílek podcenil. Ani vyrovnání Kačiny nebylo posledním gólem úvodní třetiny, Trnovany šly totiž díky Zavadilovy opět do vedení.

Po divoké první třetině přišla ještě divočejší druhá perioda. Hosté ji naprosto nezvládli, inkasovali čtyři branky a bylo po zápase. Krupské mužstvo se sesypalo, nebojovalo, duchem asi bylo už někde jinde, než na hokejbalovém utkání.

Třetí část hry se dohrávala už jen z povinnosti. Žízeň si udělala žízeň na závěrečnou ještě dvěma brankami, Wizards odjížděli z Proboštova s ostudou.

Střetnutí neprospělo, že ho pískal pouze jeden sudí, není to ale vůbec příčina porážky. Tu si Krupští způsobili sami svým přístupem.

Žízeň Trnovany - Wizards Krupka 9:2 (3:2, 4:0, 2:0). Branky a  nahrávky: 4.01 Havlas (Zavadil, Bláha), 09.20 Jáně (Mareš), 10.18 Zavadil (Havlas, Bláha), 20.23 Zavadil (Havlas, Král), 21.32 Zavadil (Pospíšil, Král), 23.16 Bláha (Král, Zavadil), 26.54 Zavadil (Král, Pelikán), 40.05 Pelikán (Múčka), 44.14 Múčka (Pelikán, Mareš) - 00.26 Andres st. (Vykouk), 09.45 L. Kačina (Schuster, Andres st.).
Rozhodčí: Pivko.
Vyloučení: 3:2 + Kroupa OT + OK.