Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
wizards.sklub.cz

Skvělá třetí třetina přinesla obrat a tři body

Krupka - V 16. kole Krupka porazila ASH 5:3, tří body bere hlavně díky skvělé třetí třetině, kterou ovládla 5:1. Na body se Kouzelníci ale nadřeli.

Řeteničtí křtili nové dresy stylově - už v 6. minutě vedli 2:0! Nejprve nachytal Bílka Slunečko, poté se z brankoviště prosadil M. Havel. Krupka měla převahu, nedokázala ale proměnit slibné příležitosti včetně brejků, kdy utíkal hráč sám na brankáře J. Havla.

Snaha prosadit se pokračovala i ve druhé třetině, opět ale byla neúspěšná. Až ve třetí periodě Kouzelníci vytáhli čarovnou hůlku. Řetenice načal střelou od modré Radek Andres, hned poté srovnal v pádu obětavě Kalvas. Jízda Krupky pokračovala, do vedení ji poslal Kroupa a stejný hráč zvýšil na 4:2. Když pět minut před koncem vstřelil Havlovi lacinou branku Adámek, bylo jasné, že si Krupští už body vzít nenechají. Nic na tom nezměnil ani třetí gól ASH.

Wizards Krupka - ASH Řetenice 1989 5:3 (0:2, 0:0, 5:1)