Wizards Krupka

Žlutočerná štika THL
wizards.sklub.cz

Kouzelníci prohráli, předvedli ale nadstandardní výkon

Proboštov - Přestože Krupka odcházela ze zápasu s Perlou podle očekávání s porážkou, mohla být na svůj výkon pyšna. V šesti lidech silnému klubu statečně vzdorovala, v poslední třetině dokonce shahala po bodu.

Krupští se před utkáním báli debaklu, na soupisku totiž mohli dát jen šest hráčů. Ti ale na hřišit bojovali ze všech sil, důležité také bylo dodržování taktiky.

Hned ve 2. minutě sice skóroval Černý, poté se už ale Řetenice nemohli prosadit. Žlutočerní se odvážně drali dopředu, odměnou jim bylo vyrovnání z hole Václava Barvy staršího, který před Dolečkem uplatnil svůj důraz. Perla dala gól na 2:1 v předposlední vteřině úvodního dějství, kolem autora vyrovnávající trefy se obtočil M. Diepold.

Ve druhé třetina na 3:1 zvýšil po brejku D. Diepold, Krupka ale nesložila zbraně a díky dalekonosné a prudké střele Kroupy to bylo opět jen o branku.

Na začtáku třetí třetiny pak vyrovnal pěknou tečí Radek Andres starší.  V tu chvíli Kouzelníci pomýšleli na bod, utkání měli skvěle rozehrané. Řetenice ale ukázaly svou sílu a dvěma góly si vzaly vedení zpět. Ani poté se Wizards nevzdali; při vyloučení soupeře sáhli k power play a Pelc po lahůdkové kombinaci svou první brankou v tříleté historii klubu snížil. Na vyrovnání už ale čas nezbyl.

Perla Řetenice - Wizards Krupka 5:4 (2:1, 1:1, 2:2).
Branky a nahrávky:
1.43 Černý (M. Diepold), 14:58 M. Diepold (Černý, Rezek), 21.03 D. Diepold (Volnar, Rezek), 33.07 Belšan (M. Diepold, Rezek), 38.57 D. Diepold (M. Diepold) - 11.54 V. Barva starší (Kroupa), 27.11 Kroupa (Pelc, L. Kačina), 31.50 R. Andres starší (Kroupa, R. Andres mladší), 44.53 Pelc (L. Kačina, Andres starší).
Rozhodčí: J. Havel, M. Havel.
Vyloučení: 3:2.