Přátelský zápas

Krupka, 16.6.2013 18:45

1 : 5

HbC Lions Teplice

Bilance Kouzelníků v přípravném období je zatím vyrovnaná – dvě výhry a dvě porážky. Ta druhá přišla v nedělním přátelském utkání proti Lions Teplice. Krupka hrála s tradičním účastníkem Teplické hokejbalové ligy vyrovnanou partii, nedařilo se jí ale v koncovce a padla 1:5.

Do utkání proti předposlednímu týmu THL Krupka nastoupila na domácím hřišti se dvěma obrannými dvojicemi a dvěma útočnými formacemi, které doplňoval ještě jeden hráč. První perioda byla vyrovnaná, gól ale nenabídla.

Ve druhé třetině se nejprve trefil Výrava, když ve 20. minutě využil přečíslení po vhazování. Lioni za dvě a půl minuty zvýšili skóre Anftem. Inkasovaná branka opět padá na vrub nedůslednosti v obraně. Wizardům se vzápětí podařilo snížit Bílým, ještě do přestávky ale opět inkasovali. Obraz hry? Vyrovnaný. Teplický tým ale vykazoval větší zkušenost v koncovce.
Branka Honauera ze 34. minuty definitivně pohřbila naděje Kouzelníků na slušný výsledek. Co jim byla platná převaha, když skórovat pro ně bylo neřešitelným problémem. Pět sekund před koncem se navíc opět trefil Honauer.

„Co se předvedené hry týče, nemůžeme být nespokojení. Zbytečné branky nás ale mrzí. Také je škoda, že někteří hráči neudrží nervy na uzdě. Máme zkrátka na čem pracovat,“ říká vedoucí a brankář Kouzelníků Fanda Bílek.